Situácia okolo Kyliana Mbappého začína byť mierne neprehľadná. Francúzske médiá totiž prinášajú nekonzistentné a rozporuplné informácie o budúcnosti útočníka PSG. Kým pred mesiacom bol jeho prestup do Realu Madrid hotovou vecou, dnes nie je vylúčené ani predĺženie zmluvy v hlavnom meste Francúzska.

Kylian Mbappé sa o svojej budúcnosti má údajne rozhodnúť až po konci sezóny. Dovtedy však budú prichádzať rôzne informácie súvisiace s touto vecou. Viacero zdrojov sa však zhoduje v jednom mimoriadne zaujímavom fakte. Týka sa podpisového bonusu, ktorý by 23-ročný útočník zinkasoval od Realu len za podpísanie zmluvy. Ide o akúsi atraktivitu klubu, aby si hráča definitívne poistil a prejavil mu dôveru.

Zdroje sa zhodujú, že ak by Kylian Mbappé skutočne podpísal v lete zmluvu s Realom Madrid, bolo by mu vyplatených 80 miliónov eur! Keďže by prišiel zadarmo, madridský klub by nemusel PSG zaplatiť ani cent a tak by ušetrenými peniazmi „odmenil“ Mbappého za podpis zmluvy. Len či to tak naozaj bude a Francúz sa nerozhodne zotrvať v Paríži.

Zdroj: Twitter/Transfer News Live | Foto: Instagram/k.mbappe