Za posledné obdobie má toho na rováši až až. Zatiaľ čo jeho spoluhráči hrali zápas na Audi Cupe, on mal oddychovať doma kvôli zraneniu. Namiesto toho brázdil trávniky s golfovou palicou v ruke. Teraz na seba zase upútal pozornosť. Dokedy bude vystrkovať rožky?

Real Madrid je aktuálne uprostred zápolenia s Barcelonou o podpísanie Neymara. Špekuluje sa s množstvom variant, ako by mohol madridský celok presvedčiť Francúzov uspokojivou ponukou. Jednou z nich je výmena Jamesa Rodrígueza a Garetha Balea do Paríža, plus doplatenie 100 miliónov eur. Obaja hviezdni hráči pravdepodobne nefigurujú v plánoch Zinedina Zidana na budúcu sezónu a bude pre nich lepšie klub opustiť. Lenže jeden z nich sa postavil na hlavu a o takom niečom nechce ani len počuť.

Kým James by túto možnosť bral všetkými desiatimi, Walesan je zásadne proti. Horkokrvne odmieta odchod zo Santiaga Bernabeúa a je mu jedno, či sa o neho zaujíma Bayern, alebo Paríž. Dokonca mal zájsť až tak ďaleko, že vedeniu Realu pohrozil žalobou. Opiera sa totiž o platnosť svojej zmluvy a apeluje na neprijateľné správanie voči jeho osobe.

Pre Real je predaj Balea kľúčovou vecou voči prípadnému transferu Neymara. Nielen z hľadiska financií za predaj, prípadne výmenu, ale aj voči jeho rebelskému správaniu. A samozrejme kvôli jeho astronomickej výplate. 20 miliónov eur za sezónu je vzhľadom na možný príchod trucujúceho Brazilčana skutočne veľkou finančnou položkou.

gareth bale neymar vymena

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter