Vedenie Realu Madrid sa stále nie a nie dohodnúť s doslova žijúcou legendou ich klubu o novom kontrakte. Média informujú, že kameň úrazu je stále rovnaký: Ramos žiada minimálne o rok viac, ako mu ponúkajú v zmluve a tiež vraj vyšší plat.

Lenže rokovania nemôžu trvať donekonečna a čím dlhšie prebiehajú, tým je pravdepodobnosť Ramosovho letného odchodu z Madridu čoraz väčšia. Keďže Španielove mzdové požiadavky sa pohybujú na vysokej úrovni, jeho angažovanie si môžu dovoliť len tie najbohatšie kluby, ktorých pandémia neoslabila čo sa týka ekonomickej sily. Najväčším kandidátom na zisk Ramosa do tímu je bezpochyby Paríž St. Germain.

To o čom sa šuškalo už dlhšie, je teraz realitou, ktorú potvrdil svojimi slovami tréner PSG, Mauricio Pochettino. “Skvelí futbalisti zapadnú do akejkoľvek ligy a akéhokoľvek tímu. Sledujeme prestupové príležitosti a pozorujeme, kto by mohol vylepšiť náš káder. Uvidíme v najbližších mesiacoch. U nás by Ramos našiel skvelý klub s posadnutosťou vyhrať všetko. PSG je jeden z najlepších klubov sveta,” znela Pochettinova odpoveď na otázku ohľadne Ramosovho angažovania.

Žiadne popretie, len nenápadné naznačenie, že záujem o španielskeho obrancu tam je. Podľa mnohých je už dokonca Paríž pravdepodobnejšia voľba Sergia, ako predĺženie zmluvy v Reale Madrid. Nuž, vedenie Los Blancos má nad čím premýšľať, pretože tlak sa stupňuje a ich ikona v obrane nemôže vyčkávať až do leta, kedy mu skončí platnosť aktuálnej zmluvy.

Zdroj: Football-italia.com | Foto: Twitter