Vyzerá to tak, že Real Madrid na čele s Florentinom Perézom sa nevzdáva myšlienky priviesť Neymara do hlavného mesta Španielska. Podľa nových špekulácií je “Biely balet” ochotný vzdať sa jednej z veľkých hviezd.

Podľa anglickým médií, vrátane denníka Express, je týmto hráčom 27-ročný Toni Kroos. Nemecký reprezentant by sa údajne mohol sťahovať na Britské ostrovy do tímu Manchestru United, ktorý má o jeho služby už dlhšiu dobu záujem.

Zámerom vedenia Realu Madrid je získať finančné prostriedky. Tie budú neskôr použité k útoku na podpis Neymara, ktorý má byť náhradou za Cristiana Ronalda. Hlavní predstavitelia “Los Blancos” si myslia, že Brazilčan je ten správny futbalista na miesto portugalskej hviezdy. Ďalšie peniaze by Real mohol získať predajom Garetha Balea, rovnako do Premier League.

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.