Aj keď sa z Realu Madrid porúčala jeho najväčšia hviezda Cristiano Ronaldo, tak do opačným smerom neprišlo žiadne veľké ofenzívne meno. Najnovšie správy však hovoria o tom, že sa madridský klub predsa len pokúsi získať Edena Hazarda. Do Londýna vraj mala putovať naozaj štedrá ponuka. 

Tréner FC Chelsea Mauricio Sarri naďalej trval na tom, že nechce prísť o svojho hviezdneho krídelníka. Na druhej strane je tu Real Madrid, ktorý sa snaží všemožným spôsobom zaplátať dieru, ktorá vznikla po odchode portugalského reprezentanta.

Florentino Pérez nebude váhať položiť na stôl poriadny balík peňazí. Aspoň tak to tvrdia  Daily a Sunday Express. Už prvotná ponuka sa pohybovala vo výške 150 miliónov libier. Tá aktuálna siaha ešte vyššie. Malo by sa jednať o sumu rovných 200 miliónov libier (224 mil. eur) tvrdia spomínané média.

Podľa všetkého by práve podobná suma mohla byť rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí vedenie londýnskeho klubu, aby začal s Madridčanmi rokovať. Čas majú oba kluby do konca augusta, kedy sa uzavrie prestupové obdobie.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.