Julen Lopetegui opustil post hlavného trénera Realu Madrid 29. októbra po zahanbujúcom debakli na Camp Nou od Barcelony 5:1. Od tohto dátumu “Biely balet” koučuje tréner B-tímu Santiago Solari.

Keď tento bývalý výborný hráč Realu Madrid nastupoval do novej funkcie, hovorilo sa o dočasnom vedení mužstva. To znamená, že kráľovský veľkoklub stále hľadá nového lodivoda, avšak zatiaľ neúspešne. S Antoniom Contem sa vraj “Los Blancos” nedohodli a u Roberta Martíneza nepochodili, keďže španielsky tréner úspešne vedie belgickú reprezentáciu.

Mien, ktoré by boli hodné Realu Madrid, na trhu nie je veľa a po fiasku s Lopeteguiom prezident Florentino Pérez len tak hocikomu šancu nedá. Najnovší objav prezidenta Péreza ale nie je len tak hocikto. Podľa portálu ESPN sa totiž madridský klub zaujíma o spoluprácu s Leonardom Jardimom, ešte donedávna trénerom AS Monaca.

Leonardo Jardim si spravil meno medzi trénermi najmä počas sezóny 2016/17, keď monacké “kniežatá” dokázal v konkurencii milionárskeho PSG doviesť až k francúzskemu titulu a jeho spanilá jazda v Lige majstrov skončila dokonca v semifinále. Na sociálnych sieťach si mnoho fanúšikov Realu Madrid Jardima ako hlavného trénera vie predstaviť. Či sa však ich želanie splní…

Leonardo Jardim
Leonardo Jardim

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.