Rea Madrid potrebuje posilniť ofenzívu, ak chce ešte v La Lige zabojovať o titul. Slabšiu výkonnosť tria BBC by mal vykompenzovať veľký príchod do kráľovského veľkoklubu. Futbaloví fanúšikovia však neveria vlastným očiam!

Španielsky portál Diario Gol vyrukoval s informáciou, že kluby Real Madrid a Inter Miláno sa už mali dohodnúť na obrovskom prestupe. Ten sa týka útočníka a kapitána milánskeho klubu Maura Icardiho.

Ten by mal podľa správ na uvedenom portáli koncom roka absolvovať v Madride lekársku prehliadku a jeho cena by mala byť 81 miliónov libier, čo je takmer 92 miliónov eur. Tomuto transferu však zatiaľ veľa fanúšikov nemôže uveriť.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

24-ročný Icardi má formu ako hrom, keď v 15 zápasoch Serie A nastrieľal 16 gólov. Inter má po dlhej dobe konečne reálnu šancu na titul a práve preto je mnoho fanúšikov prekvapených, že argentínsky útočník by bol ochotný opustiť milánsky celok práve v takomto skvelom období.

Na druhej strane je však známe, že pre hráčov z Južnej Ameriky sú práve kluby Real Madrid a Barcelona najväčším lákadlom, plus nemožno podceňovať ani fakt, že Icardi by v jarnej časti mohol hrať v drese Realu Madrid slávnu Ligu majstrov. Nuž, necháme sa teda prekvapiť, či ide len o novinársku kačicu alebo nás skutočne čaká (zrejme) najväčší prestup zimy 2018.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Zdroj: Diariogol.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D