Real Madrid nezažíva práve najvydarenejší ročník vo svojej histórii. Mužstvo je na štvrtom mieste v španielskej La Lige s osembodovou stratou na vedúcu Barcelonu. Vrásky na čele pridáva Zidanovi aj dvojica Cristiano Ronaldo a Karim Benzema, ktorá je úplne bez formy. Niečo podobné by sa dalo povedať aj o Danim Ceballosovi, ktorý je podľa najnovších správ na odchode zo španielskeho veľkoklubu.

21-ročný stredopoliar patril medzi najväčšie objavy španielskej La Ligy v minulej sezóne. Aj preto sa stal hráčom Realu Madrid, do ktorého prestúpil v lete za 18 miliónov eur. V novom pôsobisku sa mu zatiaľ ale vôbec nedarí, o čom hovorí aj jeho chudobná minutáž v tomto ročníku. Je tak dosť možné, že už po polroku sa tento španielsky mladík bude sťahovať opäť, no tentokrát to už môže byť aj mimo Španielska.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Záujem totiž prejavili giganti z Anglicka a to Arsenal a Tottenham. Zahanbiť sa však nechcú ani Taliani a to konkrétne AC Miláno a AS Rím. Hovorí sa však aj o jeho možnom návrate do Realu Betis, odkiaľ prestupoval práve do Madridu. V Španielsku sa šepká o tom, že Ceballos nebol nikdy chcený Zinedinom Zidanom, ale že o jeho príchod sa pričinil veľkou mierou Florentino Pérez.

Ten chcel do svojho mužstva počas leta pridať silou mocou domácich hráčov a Ceballos bol jednou z najdostupnejších alternatív. Aj to môže byť jeden z dôvodov jeho skorého zimného odchodu. Či sa ale nakoniec bude naozaj mladík z hlavného mesta Španielska sťahovať, to ukáže až čas.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.