Situácia začína byť vážna. Real Madrid je štvrtý zápas po sebe bez streleného gólu. Fanúšikovia madridského klubu sú právom nespokojní a vedeniu vyčítajú najmä odchod ich miláčika Cristiana Ronalda. Florentino Pérez preto musí reagovať a priviesť do tímu meno, ktoré by ho nahradilo.

Odchod 33-ročného portugalského kanoniera zasiahol gólovú potenciu “Bieleho baletu” viac, ako sa očakávalo. Pri aktuálnej forme Karima Benzemu je útok takpovediac bezzubý, o čom svedčí aj dlhý gólový pôst trvajúci už 4 zápasy.

Klub by preto mal reagovať tým, že sa opätovne bude snažiť o hráča, ktorého sa už pokúšal do svojich radov priviesť skôr. Podľa portálu Football-espana.net prišli španielske médiá so správou, že sa “Los Blancos” snažia o získanie Harryho Kanea.

25-ročný útočník má byť na vrchole zoznamu možných posíl. V Tottenhame Hotspur doteraz nastrieľal 146 gólov. Práve jeho kvality by teda mali pomôcť, aby sa na Santiaga Bernabéua mohli znova radovať z čistokrvného strelca a tým aj z dostatočného množstva gólov.

Vzhľadom na vek, schopnosti a potenciál nebude príchod anglického reprezentanta a najlepšieho strelca Majstrovstiev sveta v Rusku lacnou záležitosťou. Jeho trhová cena sa pohybuje na čísle 150 miliónov eur. Navyše, aktuálna zmluva mu platí až do leta 2024, čo by mohlo ešte viac navýšiť jeho hodnotu. Treba však povedať, že Real Madrid mal s “Kohútmi” vždy dobré vzťahy. Svedčí o tom prestup Garetha Balea a Luku Modrića.

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.