Prestupové leto by nám čoskoro mohlo priniesť ďalší hviezdny presun. Real Madrid vraj stále nemal vzdať boj o Paula Pogbu. Španielsky veľkoklub údajne čaká už len na jednu vec, ktorá chýba nato, aby mohol francúzskeho stredopoliara priviesť na Santiaga Bernabéua.

Aktuálnou prioritou “Bieleho baletu” je podľa španielskych médií dokončenia predaja nepotrebných hráčov. V súvislosti s týmto sa skloňuje najmä odchod Garetha Balea, ktorý je hodnotený na asi 60 miliónov eur. Jeho predaj by tak dokopy s Jamesom Rodríguezom priniesol do klubovej pokladnice sumu približne 100 miliónov eur.

Práve túto čiasktu by vedenie “Los Blancos” rado použilo na nákup hviezdneho záložníka Manchestru United. Samozrejme, v hlavnom meste Španielska rátajú, že možno bude treba vynaložiť aj nejaké prostriedky navyše, avšak Florentino Pérez údajne nie je ochotný dať viac ako 150 miliónov.

Predaj 30-ročného waleského záložníka je tak azda najväčšou prekážkou v príchode Paula Pogbu na Pyrenejský polostrov. Odchod Balea by totiž vykryl aj jeho plat, keďže Walesan v súčasnosti zarobí 17 miliónov eur ročne, zatiaľ čo v súvislosti s Pogbom sa hovorí o sume 12 miliónov za sezónu.

pogba man utd

Zdroj: As.com | Foto: Twitter