Fanúšikovia Realu Madrid nemajú v tomto období príliš veľa dôvodu na radosť. Pohárové vypadnutie s outsidrom a neistá situácia okolo ich kapitána Sergia Ramosa sú dostatočnými dôvodmi na nelichotivú situáciu v klube. Teraz prišla ďalšia nepríjemná správa.

Real Madrid chystá v letnom prestupovom období veľké zmeny a poriadny útok na prestupový trh. Predovšetkým hrotový útočník a hráč do stredu poľa sú prioritami vedenia klubu. Čo sa týka potenciálneho stredopoliara, najväčší zálusk si robí Real na 19-ročného francúzskeho záložníka, Eduarda Camavingu. Odchovancovi Stade Rennes totiž vyprší aktuálny kontrakt v roku 2022 a klub, ktorého prestupová politika je vychovávať talenty a predávať ich, sa nechce ukrátiť o poriadny zisk, ktorý ukrýva predaj ich najväčšej hviezdy.

Na Camavingu vyrúbili cenovku na úroveň 80 miliónov eur, čo je poriadna suma. Na letný odchod je teda viacero argumentov: končiaca sa zmluva, dostatočný talent, záujem veľkoklubov. Avšak teraz prišla z Francúzska nepríjemná správa pre Real. Eduardo Camavinga totiž absolútne neuvažuje nad odchodom z Ligue 1 a chce s Rennesom predĺžiť zmluvu.

“Mal by som predĺžiť? Áno. Chcem to? Áno. Rokovania prebiehajú. Ak chcete o tom hovoriť, tu je môj otec. Ste to vy novinári, ktorí neustále píšete o tom, že odchádzam, ale ja som stopercentne sústredený na Rennes. Určite je pekné, keď sa o mňa zaujíma veľkoklub, ale ja nikam nejdem. Ostanem s rodinou v Rennesi, sme šťastní, že sme sa takto rozhodli. Život je veľmi dobrý v tomto momente,” jasne odpovedal Camavinga všetkým novinárom, ktorí ho spájali s odchodom. Real si tak musí nájsť inú alternatívu.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter