Real Madrid prežíva vskutku uspokojivú sezónu. Lenže čoskoro príde leto a káder pod vedením Carla Ancelottiho bude potrebné vystužiť novými posilami. Vedenie madridského klubu si za cieľ stanovilo podpísanie jedného kvalitného obrancu svetovej extratriedy.

Ako zhodne informujú dôveryhodní redaktori, Real Madrid je veľmi blízko dohody s obrancom Antoniom Rüdigerom. Nemeckému obrancovi vyprší v lete platnosť jeho zmluvy s Chelsea a na jeho predĺženie to nevyzerá, aj kvôli sankciám uvaleným na londýnsky klub. Španielsky novinár Ramon Alvarez tvrdí, že Rüdiger bude takmer s určitosťou od leta hráčom Realu a klub je presvedčený, že tento transfer bude dotiahnutý do úspešného konca.

Rüdiger mal už prehodnotiť svoje platové požiadavky a znížiť svoje túžby, čo Realu otvorilo dvere. O Nemca sa má usilovať aj Manchester United, ktorý urgentne potrebuje vystužiť svoju obranu, no Rüdiger nevidí svoju budúcnosť na Old Trafford, aspoň tak píše Fabrizio Romano, ktorý spomenul aj záujem PSG. Najhorúcejšia trasa obrancu Chelsea však vedie do Realu Madrid.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/mrancelotti