Možno hovoriť o veľkom sklamaní. A to nie len u fanúšikov a trénera ŠK Slovan Bratislava, ale aj u jeho zverencov. Takto ihneď po vypadnutí z pohárovej Európy reagovala dvojica z nich, ktorá neskrývala svoj žiaľ nad výsledkom.

“Slová nájsť len veľmi ťažko. Je veľmi ťažké a najmä frustrujúce skončiť takýmto spôsobom,” vyjadril svoj smútok na webovej stránke SKslovan.com jediný strelec stretnutia z pohľadu Slovana Žan Medved, vďaka ktorého gólu viedol slovenský majster ešte tesne pred koncom predĺženia 1:0, avšak domáci dokázali z poslednej akcie zápasu vyrovnať na 1:1.

VIDEO: Najlepšie momenty zo zápasu Kuopio vs. Slovan

“Hralo sa náročných podmienkach pre futbal a všetko komplikoval najmä silný vietor. Nebudem sa však vyhovárať, pretože rovnaké podmienky mali aj domáci. Teraz sa musíme všetci zamyslieť nad tým, čo sme spravili zle,” zhodnotil 21-ročný útočník, ktorý podobne ako tréner Slovana povedal, že teraz musia na sebe ešte viac pracovať a uspieť aspoň v ligovej súťaži.

Reakciu trénera Slovana na vypadnutie nájdete >>>TU<<<

“Frustrujúci pocit, hlavne keď v 120-minútovom zápase ešte v závere držíte postupový výsledok, avšak inkasovali sme z poslednej akcie Kuopia,” pridal sa k hodnoteniu svojho spoluhráča Joeri de Kamps a pokračoval: “Nehrali sme to, čo sme plánovali a teda vychádzať z dobrej rozohrávky zadných radov a tak sa postupne dostať dopredu. Podmienky pre futbal neboli dobré, avšak tomu istému museli čeliť aj domáci, takže sa nemôžeme vyhovárať. Nepodarilo sa nám to a sme z toho veľmi sklamaní.” Slovan však nešetril Miroslav Stoch, ktorý mu cez sociálnu sieť poslal tvrdý odkaz!

Zdroj: Skslovan.comFoto: Twitter