Vidieť Cristiana Ronalda len na lavičke náhradníkov nie je niečo, na čo by mohol byť fanúšik zvyknutý. Avšak v novej sezóne dostáva oveľa viac priestoru na hrote Marcus Rashford a zdá sa, že portugalská legenda bude stále častejšie len náhradníkom.

Rashford priznal, že Ronaldo nebol koncom leta úplne vo svojej koži a bolo to cítiť aj v kabíne. Samotný anglický útočník si nebol celkom istý, ako to Ronaldo prijme a čo bude nasledovať. „Odkedy skončilo prestupové obdobie, výrazne sa to zlepšilo. Ronaldo mi je veľmi nápomocný. Viackrát konštruktívne hodnotil moje počínanie si a myslím, že mi môže veľa dať,“ povedal Rashford.

Tomu napovedajú aj ďalšie hlasy z kabíny, podľa ktorých Ronaldo s Rashfordom spolupracujú, hoci bojujú o jednu pozíciu. „Vyzerá to tak, že Rashford je vďačný za rady od skúseného útočníka a ich vzťah je lepší než kedykoľvek predtým,“ dodal samotný ten Hag. Ten ale už viackrát deklaroval, že počíta s Ronaldom do základu, no podstatné budú aktuálne formy jednotlivých hráčov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marcus Rashford MBE (@marcusrashford)

Zdroj: Mirror | Foto: Instagram/Marcusrashford