Paris Saint-Germain získal behom leta 2021 už viaceré zvučné mená svetového futbalu, niektoré dokonca zadarmo. Už dlhšiu dobu sa ale hovorí o tom, že do metropoly Francúzska by sa mohla sťahovať aj dlhoročná opora ich reprezentácie Paul Pogba.

Medzičasom už 28-ročný stredopoliar je stále hráčom Manchestru United, čo sa už malo viackrát údajne meniť. Záujem mal mať v predošlých rokoch najmä Real Madrid, no špekulácie ho spájali aj s návratom do Juventusu či presunom do FC Barcelony.

Teraz ale všetko nasvedčuje, že Pogba sa stane posilou PSG. Avšak zrejme nie teraz. Vedenie Manchestru United nechce Francúza pustiť, na čo podľa denníku The Athletic má PSG reagovať počkaním si do januára. V tú chvíľu ho bude môcť podpisať zdarma, keďže všetci hráči starší ako 23 rokov majú po 1. januári roku, v ktorom im k 30. júnu končí kontrakt, vždy právo dohodnúť sa na voľnom presune do iného tímu.

Vedenie Manchestru United má tak o čom rozmýšľať. Predsa len, teraz by za svojho hráča mohlo dostať niekoľko desiatok miliónov, zatiaľ čo o rok môže odísť úplne zadarmo.

pogba man utd

Zdroj: TheAthletic.com | Foto: Twitter