PSG je po minulom neúspešnom ročníku pripravené napraviť svoje chyby už v tejto sezóne. Za všetko hovorí aj osembodový náskok na čele tabuľky vo francúzskej Ligue 1. Inak tomu nebolo ani v skupinovej fáze Ligy Majstrov, kde francúzsky veľkoklub postúpil z prvého miesta s úctyhodným skóre 25:4. 

Medzi najväčších strojcov úspechu sa dajú určite zaradiť rekordné posily tohto klubu. Reč je samozrejme o dvojici Neymar a Kylian Mbappé, ktorá môže vyjsť klub až na 402 miliónov eur. Vedenie Parížanov však stále nemá dosť a podľa najnovších správ sa chystá v zime utratiť ďalší obrovský balík. Novou tvárou v hlavnom meste Francúzska by sa mohol stať 22-ročný stredopoliar Sergej Milinković-Savić, ktorý momentálne oblieka dres talianskeho SS Lazio.

Sergej Milinkovic-Savic

Taliansky klub ale nechce svoju oporu predať len tak jednoducho a za jeho služby si žiada až 170 miliónov eur. To údajne nerobí problém pre PSG, ktoré má silné finančné zázemie. Srbský reprezentant by sa tak mal stať náhradou za Thiaga Mottu, ktorý má už 35 rokov a jeho futbalový čas sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Jeho možná nová náhrada si na svoje konto pripísala v tejto sezóne počas 26 zápasov deväť gólov a päť asistencií.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.