Na spadnutie je ďalší miliónový prestup a hlavným aktérom by mal byť francúzsky celok Paríž Saint-Germain. Ten by chcel svoj káder omladiť za pomoci jedného z najväčších talentov súčasnosti. 

S informáciou prišiel De Telegraaf, ktorý dokonca tvrdí, že má aj fotky zo stretnutia predstaviteľov oboch klubov, ktorí sa už vraj priebežne dohodli aj na sume za mladého 21-ročného záložníka.

Tým je Frenkie de Jong, ktorý aktuálne oblieka dres Ajaxu Amsterdam. O talentovaného mladíka sa doteraz snažilo viacero klubov, medzi inými aj Manchester City. “Citizens” však údajne zašli do úzadia kvôli finančnému pravidlu Fair Play, za ktorého porušenie ich vyšetruje UEFA. PSG má podobné problémy, no napriek tomu malo prísť k možnej dohode, ktorá však nie je konečná.

Predbežne ale má obsahovať prestupovú čiastku vo výške až 75 miliónov eur, čo by bol pre holandskú ligu prestupový rekord. Pokiaľ ide o dátum prestupu, objavili sa informácie, ktoré hovoria o jeho možno letnom termíne, aj keď doteraz nik nevylúčil ani januárový presun.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.