Bohatí arabskí šejkovia, ktorí sa čoraz častejšie pretláčajú na európsku futbalovú scénu, nemôžu byť úplne spokojní. Ani Manchester City a ani Paríž St. Germain ešte nesplnili stanovený cieľ a to víťazstvo v Lige Majstrov. Jednoducho, peniaze nezaručujú úspech.

Nakúpiť čo najviac veľkých mien a vyhrať všetko, čo sa dá. Nuž, v Paríži St. Germain tomu tak rozhodne nie je. V tejto sezóne skončia len s jedinou trofejou a to s tou ligovou, kde nemajú absolútne žiadnu konkurenciu. Počas letného prestupového obdobia sa káder PSG obmení, o čom sme už písali hneď niekoľkokrát. Porúčať sa bude aj jeden brankár svetových kvalít.

Na poste gólmana má Paríž dvoch vynikajúcich brankárov v podobe Gianluigiho Donnarummu a Keylora Navasa a niet pochýb o tom, že ide o najsilnejšie brankárske duo na celom svete. Lenže počas zápasu nemôže Pochettino postaviť do brány Donnarummu aj Navasa. Medzi oboma brankármi to má iskriť, pretože obaja chcú pravidelne chytať. Vedenie PSG si to uvedomilo a v lete dôjde k predaju jedného z tohto dua. Kým niektoré médiá píšu o konci Navasa, druhé nevylučujú odchod Donnarummu.

Kostarický brankár podáva vskutku spoľahlivé výkony, no nie je už najmladší. Má totiž už 35 rokov, čo hovorí v jeho neprospech. V prípade Donnarummu možno pochybovať o jeho niektorých katastrofálnych momentoch ako napríklad v Lige Majstrov, keď daroval gól Benzemovi. Jeden z týchto dvoch hráčov však v lete klub určite opustí.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/psg