Paríž St. Germain je spolu s Barcelonou jednoznačne najaktívnejším veľkoklubom na prestupovom trhu. Parížania už podpísali Georginia Wijnalduma, ktorý bol voľným hráčom po odchode z Liverpoolu, blízko majú k podpisu Gianluigiho Donnarummu, Achrafa Hakimiho i Sergia Ramosa.

Spomínané štyri hviezdy však PSG stačiť nemajú. Dôveryhodné zdroje prišli s prelomovou informáciou. Prezident klubu Nasser Al-Khelaïfi a športový riaditeľ Leonardo kontaktovali Paula Pogbu, aby s ním rokovali o prestupe do hlavného mesta Francúzska. Vedenie klubu je ochotné a dokonca pripravené akceptovať všetky požiadavky majstra sveta z roku 2018 aj jeho kontroverzného agenta Mina Raiolu.

Nejde o nijaký vymyslený alebo nebodaj nereálny prestup. Pogbovi sa na Old Trafford skončí zmluva už budúci rok a Manchester si nemôže dovoliť, aby tak hodnotný hráč odišiel zadarmo. Jeho trhová hodnota je na úrovni 60 miliónov eur, zatiaľ je otázne, s akou vysokou ponukou by vyrukovali Parížania. Záujem o Pogbu javil v minulosti Juventus, no teraz sa takéto správy o Francúzovom bývalom klube vytratili. PSG je veľmi blízko prestupu.

pogba

Zdroj: Fussballtransfers.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter