Liverpool FC by rád svoje mužstvo posilnil ešte viac. Hrozí mu však, že príde o jedného z hráčov. Záujem totiž prejavil francúzsky Paris Saint-Germain FC, ktorý by rád využil futbalistovu nespokojnosť. 

Anglickému klubu sa v lete podaril husársky kúsok. Žiadaného brazílskeho záložníka dokázal vyfúknuť viacerým popredným európskym klubom, ktoré oňho mali veľký záujem. Na mysli máme Brazílčana Fabinha.

25-ročný stredopoliar prišiel na Anfield z AS Monaka za 45 miliónov eur. Na Britských ostrovoch však nie je spokojný, za čo môže jeho častá absencia v základnej zostave. Na základe toho údajne pomýšľa na zmenu a horúcim kandidátom má byť podľa L’Equipe parížsky veľkoklub. Príchod Fabinha by s istotou ocenil aj jeho krajan Neymar, ktorého by vo Francúzsku chceli presvedčiť, aby ostal.

Do karát hrá Parížanom tiež fakt, že brazílsky reprezentant veľmi dobre pozná tamojšiu ligu, keďže tam patril svojho času k najväčším hviezdam. Prestupová čiastka by sa mala pohybovať na obdobnej sume, akú za neho Liverpool zaplatil, teda 45 miliónov. Táto čiastka sa totiž zhoduje s jeho aktuálnou trhovou hodnotou.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.