Prestupové fámy a špekulácie pokračujú aj naďalej. Zatiaľ čo anglické mužstvá budú svoje súpisky uzatvárať už dnes podvečer, zvyšok futbalovej Európy má čas do konca augusta. Po nových posilách sa naďalej obzerajú aj v Barcelone, kde tentokrát upriamia svoj pohľad na Ajax Amsterdam. Naopak, o hráča Barcelony majú záujem vo Francúzsku, a to v Monacu a PSG. 

Katálancom zrejme nestačí príchod Artura Vidala a radi by na Nou Campe privítali aj ďalšieho stredopoliara. Frenkie De Jong má iba 21 rokov a aktuálne oblieka dres holandského celku Ajaxu Amsterdam.

Holanďania by sa len neradi vzdali svojho klenotu, no prípadná neúspešná kvalifikácia do Ligy majstrov by to všetko mohla zmeniť. Barcelončanom by sa mladík hodil aj z dôvodu, že je nie len prísľubom do budúcna, ale dokáže hrať aj ako stopér. Nie tak dávno sa v Barcelone stal stredovým obrancom Javier Mascherano, ktorý prišiel z Liverpoolu ako stredový záložník.

V Španielsku sa však musia mať na pozore, aby neprišli o jedného zo svojich záložníkov. Aktuálne dva najlepšie francúzske celky AS Monaco a PSG zamerali svoju pozornosť na zisk Ivana Rakitića. Chorvátsky reprezentant by podľa všetkého nemal mať v záujme opustiť Španielsko, keďže s aktuálnym majstrom La Ligy predĺžil kontrakt do roku 2021. Prestupová politika ale býva často nevyspytateľná.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.