Fanúšikovia Juventusu sa už nevedia dočkať výkonov, ktoré im bude Cristiano Ronaldo predvádzať počas sezóny. Hoci Serie A začne až budúci víkend, portugalský superstrelec si počas tohto víkendu odbil svoju zápasovú premiéru v drese “Starej dámy”.

Išlo o tradičné nedeľné stretnutie medzi prvým tímom Juventusu a jeho B mužstvom (Primavera). Tento zápas sa organizuje v malom mestečku Villar Perosa, ktoré sa nachádza približne 40 kilometrov juhozápadne od Turína. Rodina Agnelliovcov, majiteľov Juventusu, tam vlastní pozemok a hráči sú tam každoročne pozvaní na zápas už od roku 1955.

Zápas trval iba 70 minút a skončil jasnou výhrou prvého mužstva 5:0. Do streleckej listiny sa zapísal aj Cristiano Ronaldo, ktorému na presný zásah stačilo 8 minút. Išlo o prvý zápasový gól bývalého hráča Realu Madrid vo farbách “Bianconeri”. O prvý súťažný zásah sa bude snažiť už 18.8. o 18:00 na pôde Chieva Verona.