Prešiel ešte len mesiac, keď úradujúci francúzsky majster PSG oznámil meno nového manažéra. Tým sa stal podľa mnohých prekvapivo Thomas Tuchel, ktorý sa bude snažiť dostať francúzsky veľkoklub na európsky trón. K tomu ale potrebuje perfektný vzťah so svojimi zverencami a práve tento krok sa mu hneď zo začiatku nedarí plniť. 

Nový manažér sa chcel osobne stretnúť s každým hráčom a prediskutovať s ním plány do budúcej sezóny. Jedným z hráčov, ktorí už absolvovali toto stretnutie, bol aj taliansky stredopoliar Marco Verratti. Pod novým manažérom sa očakáva, že práve tento hráč bude mať kľúčovú rolu v strede poľa Parížanov, no všetko napokon môže byť inak. Medzi oboma aktérmi došlo údajne pri stretnutí k hádke.

Marco Verratti

Tuchel je perfekcionista pokiaľ ide o výživu a stravu a od svojich zverencov vyžaduje maximálnu pripravenosť. Podľa neho ale nie je 25-ročný stredopoliar v tej najlepšej kondícii a tak dostal pokyn, aby pred novou sezónou schudol. To sa však nepáčilo ani samotnému agentovi Raiolovi a ten svojmu klientovi začal ihneď hľadať nový klub. Verratti sa ale momentálne nachádza na Ibize, kde trávi dovolenku a o svojej budúcnosti bude rokovať až po návrate.

Marco Verratti

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.