Real Madrid nastúpil do odvety Španielskeho pohára proti Melille s pohodlným náskokom 4:0. Aj preto dal Santiago Solari možnosť ukázať sa hráčom z lavičky. Medzi nimi bol aj Isco. Ten sa predviedol zakončením, ktorému tlieskal aj samotný tréner. 

Real Madrid zvíťazil v úvodnom zápase na pôde svojho súpera 4:0. Na štadióne Santiaga Bernabéua sa tak malo už len dohrávať. Šancu preto okrem iných hráčov dostal aj v poslednej dobe zatracovaný Isco.

Odvetný zápas proti Melille nevyšiel na výbornú len Realu, ale aj španielskemu záložníkovi, ktorý si pri víťazstve 6:1 pripísal dva góly. Prvý z nich bol naozaj impozantný. 26-ročný španielsky tvorca hry dostal loptu od svojho krajana Ceballosa a spoza pokutového územia vyslal nechytateľnú strelu.

Ako je v zábere vidno, gólovému zakončeniu, ktoré znamenalo pre “Biely balet” vedenie 4:0, zatlieskal aj sám Santiago Solari. Nebolo by na tom nič čudné, ak by sa Solariho a Iscov vzťah v poslednej dobe nevyhrotil. Tréner totiž svojho hráča podozrieval z toho, že sa na tréningoch fláka. Španiel sa naproti tomu sťažoval, že pod novým trénerom nedostáva toľko priestoru, koľko by si zaslúžil. Iscov výkon tak možno prinúti kouča popremýšľať nad jeho väčším využitím.

Iscov parádny gól proti Mellile

 

Foto|Video: Twitter, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.