Svetový šampionát v Rusku štartuje už o tri mesiace a nezúčastní sa ho hneď niekoľko fantastických hráčov. Je to dané predovšetkým tým, že na turnaj sa neprebojovalo Taliansko, Holandsko, Čile, Pobrežie Slonoviny alebo napríklad aj Slovensko.

Ďalšou skupinkou hráčov bez účasti, budú zranení futbalisti. Otáznik visí aj nad Neymarom, hoci brazílska superstar by sa napokon mala dať do poriadku. 30. kolo Premier League ale prinieslo aj zranenie najväčšej hviezdy islandskej reprezentácie, ktorá bude patriť medzi nováčikov, no zároveň k najsympatickejším účastníkom. Skromná ostrovná krajina si túto viztku vyslúžila na francúzskom EURO 2016.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

28-ročný stredopoliar Evertonu Gylfi Sigurðsson si v zápase proti Brightonu vážne poranil koleno a prvé správy hovoria o minimálne trojmesačnej absencii. Bývalý hráč Swansea či Tottenhamu je momentálne tretím najlepším strelcom isladskej histórie a aj vďaka skvelej kopacej technike nepochybne najlepším futbalistom svojej reprezentácie. Tú v Rusku čaká skupina smrti, v ktorej sa postupne Severania stretnú s Argentínou, Nigériou a Chorvátskom.

Gylfi Sigurdsson pri podpisovaní zmluvy s Evertonom

Zdroj: Telegraph.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.