A vraj celkom poľahky! Zlatá lopta je snom každého profesionálneho futbalistu. Je to ocenenie, ktoré znamená, že ste boli najlepším hráčom na svete počas uplynulého kalendárneho roka. Brazílska legenda Rivaldo teraz prezradila, ktorý hráč dokáže získať toto ocenenie.

Ide o hviezdu Parížského St. Germain a Rivaldovho krajana, Neymara. Ten podľa jeho slov môže vyhrať 2 alebo 3 Zlaté lopty predtým, ako ukončí kariéru. “Neymar si zaslúži uznanie za to, ako sa prioritne sústredí na svoj futbal. Jeho postoj je tu v správnom čase, a ktorý predpovedá možný úspech PSG v Lige Majstrov,” myslí si 48-ročný bývalý záložník.

“Má už 28 rokov, takže možno cíti, že teraz je ten správny čas sa koncentrovať na to, aby bol úžasným hráčom, ktorý môže celkom jednoducho získať Zlatú loptu. Z môjho pohľadu môže získať 2 alebo 3 Zlaté lopty,” vyjadril sa Rivaldo. Neymar si momentálne futbal užíva a je na svojom vrchole. S Kylianom Mbappém vytvoril skvelé duo, ktoré zaručuje úspechy. Avšak, nemal by Neymar hrať v kvalitnejšej lige, ak chce získať Zlatú Loptu?

neymar

Zdroj: Sportskeeda.com | Foto: Twitter