V tomto letnom prestupovom období sa udialo hneď niekoľko prekvapivých transferov. Stačí spomenúť Nabila Fekira alebo Daniho Alvesa. Teraz je na spadnutie ďalší nečakaný prestup. 

Post záložníka v Reale Madrid je vskutku hviezdne obsadený. Toni Kroos, Casemiro a Luka Modrić symbolizujú skutočnú kreativitu v strede poľa. Lenže vedenie klubu si stanovilo za cieľ posilu práve na tento post. Či už Zidanov preferovaný Pogba alebo o 100 miliónov lacnejší Donny van de Beek. Nová akvizícia by mohla uvoľniť niektorého zo spomínaného tria. Najskloňovanejším adeptom na odchod je Luka Modrić.

Dokonca boli zverejnené aj detaily možného prestupu. AC je ochotné ponúknuť chorvátskemu záložníkovi kontrakt na 3 sezóny s platom 7,5 milióna za rok. Real Madrid by s prípadným predajom tohto hráča nemal mať výraznejší problém. Predsa len, Modrić sa s 33 rokmi neradí medzi najmladších hráčov “Los Blancos”. Florentino Pérez si ho údajne cení na 20 miliónov eur. Pre klub z Milána by táto prestupová čiastka nemala byť vážnejším problémom. Prestup teda môže vyzerať naozaj reálne.

luka modric real prestup

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter