Real Madrid počas letného prestupového obdobia nečakane opustili aj hráči, akými sú Álvaro Morata či James Rodríguez, čo sa neukazuje ako správne rozhodnutie. Čo sa stalo, to sa neodstane a v klube si uvedomujú potrebu posilniť svoje rady o nejaké nové tváre.

O tom, kto by mohol prísť, sa hovorí prakticky od konca uplynulého prestupového obdobia. Tentokrát však tréner slávneho klubu naznačil, ako to bude s odchodmi. „Som so svojimi zverencami spokojný a nechcem, aby ktokoľvek v januári odišiel. Vo futbale je síce možné všetko, no som si takmer istý, že náš tím nik neopustí,“ povedal Zidane, ktorý tak zrejme mnohých zaskočil. Vo všeobecnosti sa totiž očakávalo, že určité zmeny v zostave nastanú aj smerom von z Realu.

Real po úspešnom ťažení na MS klubov čaká návrat do Španielska, kde na obhajcu bude čakať pre Vianocami superšláger proti Barcelone a po novom roku nabitý január. Počas neho na Zidanovu partiu budú čakať nielen zápasy proti Celte Vigo, Villarrealu, La Coruni a Valencii, ale aj pohárový dvojzápas proti druholigovej Numancii.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.