Uplynulé prestupové obdobie medzi starou a novou sezónou prinieslo množstvo zaujímavých transferov. Bezpochyby, v ušiach futbalových fanúšikov najviac zarezonoval prestup Cristiana Ronalda do Juventusu.

33-ročný portugalský útočník opustil Real Madrid po deviatich úspešných rokoch za 117 miliónov eur. Hoci nešlo o najvyššiu prestupovú čiastku v histórii, obchod sa navždy zapíše do dejín, veď 5-násobný držiteľ Zlatej lopty nemení dres každý deň. Strata Cristiana Ronalda nezabolela iba fanúšikov “Bieleho baletu”, ale očividne aj samotný tím.

Madridský klub totiž nepodáva ani zďaleka dobré výkony a v útoku sa strelecky trápi. Nechýbalo však veľa a v Reale Madrid mohlo byť ešte horšie, pretože klub podľa viacerých médií takmer opustil i Luka Modrić. Chorvátsky záložník bol dlhodobo spájaný s prestupom do milánskeho Interu, no napokon svojho playmakera prezident klubu Florentino Pérez udržal.

No možno nie nadlho. Španielsky denník Don Balón totiž tvrdí, že Luka Modrić sa možno predsa len bude sťahovať do Talianska, a to dokonca už v zime. Paradoxne, nie do Interu, pretože o Luku Modrića má mať eminentný záujem majstrovský Juventus, ktorý by pred rozhodujúcou časťou sezóny rád posilnil stred poľa. Žeby sme sa teda opäť dočkali spolupráce Modrić-Ronaldo?

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.