Jeden z najkontroverznejších prestupov tohto leta sa udial medzi madridskými rivalmi. Z Atlética Madrid odišiel talentovaný obranca Theo Hernández do Realu. Jeho predstavenie sa pred fanúšikmi nového klubu však dopadlo poriadnym fiaskom!

Theo Hernández sa dostal do povedomia širokej futbalovej verejnosti ako kmeňový hráč Atlética Madrid. Pred pár dňami však spôsobil (nielen) v Španielsku obrovský šok, keď súhlasil s prestupom do Realu Madrid. 19-ročný francúzsky obranca prestúpil do “Bieleho baletu” za 30 miliónov eur. Theo už bol aj oficiálne predstavený fanúšikom kráľovského veľkoklubu na štadióne Santiago Bernabéu, ale dobrý dojem rozhodne neurobil.

Zahraničné športové portály sa doslova vysmiali jeho failu pri predvádzaní svojho umenia s loptou. Theo totiž dokázal len párkrát zažonglovať a následne mu lopta spadla. Priaznivci Realu Madrid však dúfajú, že to bolo spôsobené len nervozitou a že v ich drese bude mladučký talent podávať oveľa lepšie výkony.

Theo Hernández a jeho fail pred fanúšikmi Realu Madrid

Foto: Twitter | Video: Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D