lukaku ohovaranie manchester

Vzťah medzi fanúšikmi Manchestru United a belgickým útočníkom bol v poslednej dobe vážne naštrbený. “Vybrali si ma ako obetného baránka,” odhaľuje v zaujímavom interview Lukaku, ktorý vyniesol na svetlo sveta aj iné veci.

Po jeho odchode do Interu Milána sa všetkým uľavilo. Vedeniu, fanúšikom aj samotnému hráčovi. Ten sa v najnovšom rozhovore poriadne otvoril a poodhalil zaujímavé veci. “Nemyslím si, že som bol jediný, ktorý hral zle. Ľudia si museli nájsť obetného baránka medzi mnou, Alexisom Sánchezom a Paulom Pogbom. A ak teda zvalili vinu na mňa, môžem to sr*ť,” rozhovoril sa útočník Interu.

“Tím má veľký potenciál dokázať veľké veci, ale nie je to len o talente, je to o budovaní tímu. Veľa ľudí si nemyslelo, že ja dokážem byť súčasťou tohto tímu a tak bolo lepšie oddeliť naše cesty,” posťažoval sa na fanúšikov Lukaku. “Ako je dopekla možné, že na klubovej úrovni to bolo fakt zlé a zrazu keď som prišiel do reprezentácie, bol som tam šťastný? Potom niečo nie je v poriadku. Som to teda ja?”

Belgičan cítil takisto slabú podporu a ochranu od vedenia klubu. “Čítal som veľké množstvo špekulácií ohľadne môjho prestupu: “Pôjde do Ríma.” “Oni však Rím odmietajú.” Čakal som na niekoho kto poprie tieto špekulácie, kto im zavrie hubu. Nikoho to však netrápilo. A nikto mi nepovedal ani o mojej situácií v tíme. Sledoval som tie s*ačky v médiach 2-3 týždne.”

“Povedal som tímu, že pre mňa nie je dobré byť na mieste, kde som nechcený. Nie sme hlúpi. Považujú nás za sprostých, ale my takí nie sme. Tak som im povedal, že takto pracovať nemôžeme a bude pre mňa lepšie odísť hneď,” zakončil svoju otvorenú spoveď 26-ročný rodák z Antverp. Lukaku si týmto vzťahy medzi ním a fanúšikmi “Red Devils” veľmi nevylepšil. Tí už na to aj patrične reagujú a vytvorili aj posmešné video (nižšie), znázorňujúce jeho slabé momenty v klube s odkazom, že by mal radšej držať zobák.

Zdroj: Talksport.com | Foto|Video: Twitter