Španielska La Liga je ostatné roky prakticky len o troch kluboch. FC Barcelona, Real Madrid a Atlético Madrid sa na ostatné celky pozerajú z výšky, pričom Seville, Valencii, Villarrealu a ďalším ostáva len miesto v tieni. Prestížny portál Goal.com však svojou zostavou sezóny poriadne zaskočil.

Zabudnite na Iniestu, Modriča, Ramosa, Suáreza, Balea, Griezmanna, Saúla, Marcela a ďalších hviezdnych futbalistov. Majstrovskej Barcelone sa ušli v tomto výbere štyri pozície, madridským klubom po dve a medzi smotánku sa dostali aj traja hráči, ktorých mnohí fanúšikovia možno ani neregistrujú.

Zostava sezóny La Ligy podľa Goal.com

Spomínané trio zo “zvyšku poľa” tvoria 22-ročný pravý obranca Álvaro Odriozola z Realu Sociedad, jeho rovesník zo stredovej formácie Betisu Sevilla Fabián Ruiz a skúsený 30-ročný útočník Iago Aspas, autor 20 presných zásahov v drese Celty Vigo.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter, Builtlineup.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.