Slovenskí priaznivci MMA môžu byť skutočne hrdí na nášho šampióna Attilu Végha. 34-ročný športovec totiž v sobotňajšom súboji proti Karlosovi Vémolovi v rámci Oktagonu 15 ukázal, kto je v Čechách a na Slovensku najlepší z najlepších a svojho súpera knokautoval už po dvoch minútach. Toto sú jeho prvé slová na Instagrame, ktoré vás zaručene dostanú.

 

Attila Végh a jeho vyjadrenie po zápase

„Naľavo fotka asi pol roka dozadu – prehra so Zwikerom, sklamanie, pochybnosti, kopec hejterov a napravo fotka zo zápasu storočia – výhra nad Karlítom , odhodlanie, pokora, šťastie, pocit, ktorý sa nedá napísať slovami.
Chcel by som Vám všetkým iba zdeliť, že jediný neúspech je ten, z ktorého sa sami nepoučíme. Ďakujem všetkým za úžasnú atmosféru!!! Vždy, ked si to spätne premietnem, ma zaplavia neopísateľné emócie. 🙏Zážitok na celý život!!! ❤
To, že som nešiel do slovných prestreliek s Karlítom, že som nezverejňoval na sociálnych sieťach svoje tvrdé tréningy, malo svoj dôvod. Každý bojovník má vlastný štýl vystupovania. Ja ako hovorím stále, “nechávam za seba hovoriť moju prácu.” Štyri mesiace som každý jeden deň zažíval na tréningoch doslova peklo, ktoré si bežný človek nedokáže predstaviť. Trenoval som s tými najlepšími zápasníkmi, bojovníkmi, psychopatmi, ktorý ma týrali do posledných dní zápasu. Dobre som včera pri nástupe vedel, že už nič ťažšie ako na tréningoch v klietke nezažijem. Tomuto zápasu som podriadil všetko. Rodina, manželka, najbližší boli na posledných miestach. Sociálne siete som odrezal úplne, aby som som sa mohol sústrediť iba na jediné – víťazstvo.
Viem a hlavne som cítil, že mi veľa ľudí neverilo, pochybovalo a podceňovalo ma. Preto moje veľké úprimné ďakujem patri tým najbližším a najvernejším.
Toto je to ovocie!!! Toto sú tie momenty, pre ktoré sa oplatí si siahať na svoje dno síl, toto je ten dychberúci pocit, toto je MMA, ktoré milujem!!!! 👊💪 Chcem napísať ešte konkrétne dve mená, ktoré majú obrovskú zásluhu na mojom víťazstve. Môj brat Matúško a ten najšpičkovejší tréner na celej zemeguli Ilijka. Bez Vás chlapci by to nešlo. Bez Vás by nenastúpil do klietky ten starý Attila, to zviera, ktoré poznáte z čias Bellatoru. Vážim si Vás ako trénerov a hlavne ako ľudí ❤

                          V Oktagone je len jeden kráľ!!!!!!!! Attila is back👊👊👊🇸🇰“

Foto: Instagram/Attilavegh