Slávny taliansky tím minul počas leta na posily viac než dvesto miliónov z dôvodu, aby sa opäť vrátil na popredné miesta nielen v domácej lige, ale aj na európskej scéne. Výsledkovým výkyvom sa AC Miláno síce zatiaľ nevyhýba, no zapracovanie veľkého množstva nových hráčov do tímu potrebuje čas.

Aspoň na európskej scéne sa zverencom Vincenza Montellu darí a v Európskej lige majú dve výhry. S letnými prestupmi sú fanúšikovia i vedenie tímu relatívne spokojní, no k úplnej spokojnosti im chýba posledný krok – posilnenie ofenzívy. Aktuálne sa na hrote ukazuje v dobrom svetle len 19-ročný Patrick Kutrone, ktorému sekundujú Nikola Kalinič s Fabiom Borinim.

Počas leta sa AC Miláno pokúšalo získať Diega Costu a údajne sa zaujímalo aj o Ibrahimoviča, no teraz sa podľa správ anglického The Sun pokúsi získať jedneho z najlepších útočníkov anglickej Premier League. Za Sergia Agüera má taliansky tím údajne ponúknuť až 80 miliónov libier, čo je asi 90 miliónov eur. 29-ročný Sergio Agüero má v Manchestri City aktuálne konkurenciu v podobe mladíka Gabriela Jesusa či ďalších mladších kolegov.

Zdroj: Sportsmole.co.uk | Foto: Twitter