lm

Výprask 2-8, ktorý utŕžila Barca s Bayernom Mníchov sa zapísal do archívov Ligy Majstrov. Na ten chcú fanúšikovia Blaugranas čím skôr zabudnúť a sústrediť sa už na nový ročník tejto najprestížnejšej európskej súťaže. Majú však Katalánci nejakú šancu na triumf?

Možno utopistická otázka po vyhorení v minulom ročníku a nie veľmi optimistický postoj má k nej aj samotný tréner Ronald Koeman. Ten sa vyjadril na margo možného úspechu v Lige Majstrov jasne: “Ak hráte v Barcelone, musíte vyhrávať tituly. To platí na domácej scéne aj v Európe,” začal svoju reč na pondelkovej tlačovej konferencií holandský tréner Blaugranas.

“Avšak, zvlášť na európskej scéne sú silné tímy, ktoré vás dokážu poriadne preveriť. Ak mám byť úprimný, po tom, čo sa stalo v klube, nie sme vôbec favoritmi. Ale môžeme sa dostať ďaleko,” vyjadril skromne svoje nie príliš dôverčivé pocity Koeman. A nikto mu ani nič nemôže vyčítať. Barcelona je momentálne vo fáze premeny a titul v Lige Majstrov asi od nej nikto nečaká. Zvlášť preto, že jej chýba v ofenzíve vyložený snajper.

griezmann

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter