Situácia okolo Slovana Bratislava je naďalej otvorená. Klub si podal prihlášku do slovenskej najvyššej hokejovej súťaže, no bude musieť uhradiť svoje dlžoby. Najnovšie sa navyše ozval ďalší z hráčov.

Ivan Švarný obliekal dres Slovana Bratislava počas celej uplynulej sezóny a aj niekoľko ročníkov predtým. V rozhovore pre Hokej.sk však priznal, že aj jemu klub dlhuje viaceré výplaty. Skúsený obranca ale nehovoril o konkrétnej sume, avšak podotkol, že podobne ako Marek Čiliak už podnikol kroky, aby sa táto situácia vyriešila.

Svoju budúcnosť však nateraz nevidí v bratislavskom klube, aj keď nechce páliť mosty a nevylučuje ani to. Slovan si podľa jeho slov potrebných hráčov nájde, avšak nebude si môcť až tak vyberať, ako tomu bolo v minulosti.

Švarný je presvedčený že návrat “Belasých” do Tipsport Ligy pomôže všetkým klubom zdvihnúť ich návštevnosť. Ako uvádza pre Hokej.sk, každý si rád príde zanadávať. Či tomu tak skutočne bude ukáže až čas. Slovanisti totiž okrem problémov s hráčskym kádrom budú musieť vyriešiť aj dlhy voči mestu týkajúce sa štadióna.

Zdroj: Hokej.sk | Foto: Twitter, Facebook