Ani tohtoročné El Clásico sa nezaobišlo bez kontroverzných momentov, tak ako pominulé roky. Špekulovať by sa dalo hlavne o druhom góle Barcelony, ktorý padol pravdepodobne po faule Luisa Suáreza pri útočnom presinku. Predčasne opustiť trávnik mal po Sergim Robertovi v druhom polčase aj Gareth Bale. Ten predviedol škaredý zákrok na Umtitiho, no hlavný arbiter sa nad ním zľutoval a udelil mu len žltú kartu.

Na hracej ploche to tak počas celých 90 minút poriadne iskrilo a rozhodcovia urobili počas stretnutia hneď niekoľko chýb. Svoje nervy na uzde neudržal dokonca ani Lionel Messi. Ten si v 45. minúte poriadne vyšliapol na Sergia Ramosa a za svoj zákrok uvidel taktiež žltú kartu. Všetko to ale vyplynulo z predchádzajúcej situácie, ktorá 30-ročného Argentínčana poriadne rozčúlila.

Práve Sergio Ramos tesne po zápase prezradil španielskym novinárom, že počas polčasovej prestávky zahliadol jednu nevídanú vec. “Či bol zápas kontroverzný? Na to tu sú rozhodcovia, aby takéto situácie posúdili. Messi na nich vyvíjal obrovský tlak počas prestávky v tuneli. Neviem, čo im presne hovoril a taktiež netuším, či to kamery zachytili. To je ale futbal a všetko, čo sa stalo, musí zostať na ihrisku.”

Sergio Ramos a Lionel Messi

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.