Real Madrid by mal do budúcej sezóny naskočiť s prebudovaným kádrom. Na odchode je údajne aj viacero stálic mužstva vrátane brankára Keylora Navasa. Žena spomínaného futbalistu už dokonca stihla nechtiac naznačiť jeho budúce pôsobisko.

Pred aktuálnou sezónou prišiel do hlavného mesta Španielska hviezdny Thibaut Courtois. To znamenalo, že sa trojnásobný víťaz Ligy majstrov Navas dostal na vedľajšiu koľaj. Najnovšie správy hovoria dokonca o tom, že mu Zinedine Zidane oznámil, že s ním pre ďalšiu sezónu už nepočíta.

Aj preto sa ihneď vyrojili špekulácie o jeho novom pôsobisku. To možno nechtiac odhalila jeho manželka. Tá bola nedávno na dovolenke v Porte. V portugalskom meste vyhotovila zoznam snímok a s jednou z nich sa pochválil aj na sociálnej siete. Na tom by nebolo nič čudné, ak by pod danú snímku nedala do popisu slová, ktoré v preklade znamenajú “Ostaneme tu”.

Všetkému hrá do karát aj údajne avizovaný koniec Ikera Casillasa. Španielska brankárska legenda sa totiž po prekonanom infarkte mala rozhodnúť ukončiť svoju bohatú kariéru. 32-ročný kostarický reprezentant by bol tak vhodnou náhradou za majstra sveta zo Španielska.

Zdroj: Footbal-espana.net, As.com | Foto: Twitter