Ole Gunnar Solskjaer má aj napriek nie práve oslnivej forme svojho tímu dôveru vedenia, ktoré si opäť “udobril” domácou výhrou nad Tottenhamom. Jeho omladený tím je po 15. kole na šiestej priečke v Premier League, na TOP4 stráca osem bodov. Mnohí však cítia, že na Ligu Majstrov treba priviesť kvalitné posily.

Manchester United však po rokoch utrácania za drahé posily zmenil klubovú politiku. Už pred sezónou odišiel drahý a veľmi dobre platený Romelu Lukaku, Alexis Sánchez je na hosťovaní a návrat späť do kabíny je veľmi nepravdepodobný. Preč z tímu sú aj Fellaini či Herrera.

V súčasnosti sa navyše stále viac ozývajú hlasy, podľa ktorých by sa mala uzavrieť aj Pogbova manchesterská epizóda. V roku 2016 sa stal Francúz najdrahším futbalistom planéty, no veľmi často sa naňho valila kritika. V 141 dueloch nastrieľal 31 gólov a pridal 28 asistencií, no očakávalo sa od neho ešte viac. paul pogba prestup

Jeho (zatiaľ) posledné vystúpenie v drese ManUtd sa datuje ešte na 30. september a remízu 1:1 s Arsenalom. Odvtedy neustále laboruje so zranením členkom. V médiách sa ale špekuluje o tom, že už by mohol hrať, no vraj sa chystá na odchod z klubu. Podľa The Sun má už v zime prestúpiť do Realu Madrid a za Manchester United už vôbec nenastúpi.

Solskjaer sa k téme príliš nevyjadruje, no ani on sám nemá byť vyložene proti jeho odchodu. Nórsky manažér totižto svoju filozofiu zakladá na zapracovávaní talentovaných mladíkov do tímu, pričom peniaze z prípadného Pogbovho odchodu by mohol využiť na vystuženie úzkych miest v zostave. Nám teda neostáva nič iné, len si počkať na ďalšie indície ohľadom 26-ročnej bývalej hviezdy Juventusu.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter