Manchester United sa dostal v posledných týždňoch do veľmi dobrej formy a aktuálne má rovnaký počet bodov ako vedúci Liverpool FC, navyše, má zápas k dobru. Dá sa ale očakávať, že behom januára viacerí nevyužívaní hráči odídu formou hosťovaní či rovno prestúpia.

Jedným z nich by sa mal stať aj Timothy Fosu-Mensah. 23-ročný stopér či krajný obranca, ktorý sa predieral do zostavy Manchestru United už pred piatimi rokmi a trikrát si zahral aj za holandskú reprezentáciu, dostáva v klube minimum priestoru. To si uvedomuje aj samotný manažér: „Neviem či napokon ostane alebo nie, avšak viem, že príliš nehráva. Uvedomujem si, že nedostáva herný čas, pričom je vo veku, kedy ho potrebuje pre svoj osobný rozvoj. No nie sme mu ho aktuálne schopní dávať.“

Behom sezóny 2020/21 nastúpil len do jediného duelu v rámci Premier League a dvakrát striedal v závere zápasov Ligy Majstrov, za celú uplynulú sezónu zase odohral len šesť stretnutí. Najviac priestoru dostával v ročníku 2017/18 behom hosťovania v Crystal Palace. Jeho hodnota sa má pohybovať na úrovni 4 miliónov eur.

Zdroj: Sportskeeda.com | Foto: Twitter