Pravidelné doberačky medzi fanúšikmi jednotlivých klubov jednoducho patria k futbalu. Neraz sa do toho zapoja aj persóny, ktoré spravujú oficiálne profily klubov na sociálnych sieťach nejakým posmešným príspevkom na margo súpera. Takýto prípad sa udial medzi Arsenalom a Tottenhamom.

Zverenci Josého Mourinha totiž prehrali počas minulého týždňa na ihrisku Sheffieldu United pomerom 1-3. Prehra určite bolela a tento fakt využili aj administrátori facebookovej stránky Arsenalu. Tí uverejnili po prehratom zápase “Spurs” video, v ktorom sú zostrihy z ich zápasu práve proti Sheffieldu. Arsenal v ňom totiž vyhral 2-1 a rýpol si do “Kohútov” popiskom: “Nie je ľahké zvíťaziť na ich trávniku. Tu je pripomienka toho, ako sa to robí.” 

Hoci to vyzeral ako nevinný vtip, José Mourinho to takto rozhodne nezobral a vrátil Arsenalu tvrdý úder. “Myslím si, že keby boli na čele súťaže alebo by aspoň bojovali o TOP 4, nestarali by sa o problémy ostatných. Problémy ostatných si totiž vychutnávaš len vtedy, ak si sám v problémoch,” reagoval Portugalčan.

“Koniec koncov, veľa to o nich hovorí. Nemajú veľa dôvodov na oslavu takže potrebujú využiť každú príležitosť,” dodal 57-ročný kouč. Veru, veľa fanúšikov po celom svete mu dá za pravdu. Na druhej strane Tottenham na tom tiež nie je extra dobre a určite potrebuje zabrať v zostávajúcich kolách.

arsenal

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter