Už 26.9. 2020 sa uskutoční ďalší turnaj Oktagon MMA s poradovým číslom 16 a hlavným ťahúňom tejto športovej udalosti bude práve Karol Bomby Ryšavý, zverenec Attilu Végha. Dlhoočakávaný zápas s Roniem bol kvôli pandémii koronavírusu odložený, teraz ale nastal čas, kedy si bývalí účastníci reality show Oktagon výzva zmerajú sily. 

Množstvo fanúšikov je presvedčených, že nebyť nepríjemného zranenia, bojovnícku reality show by nevyhral Karol “Bomby” Ryšavý, ale práve mladá nádejná hviezda z Oktagon Fighting Academy, Ronie Paradeiser.

Títo dvaja sa konečne stretnú tvárou tvár v klietke a víťaz tretej série, zverenec šampióna Végha, bude môcť všetkým dokázať svoje kvality. Na pomoc v príprave sa zapojil aj známy fyzioterapeut Tomáš Kulan, ktorý obohatil Karolove tréningové procesy o jeho špecifické postupy.

Rehabilitačná klinika Proclinic v Trnave, kde Tomáš Kulan popri pedagogickej činnosti pôsobí, pomáha v príprave Karolovi s regeneráciou, ktorá je dôležitá pre každého športovca. “Som veľmi rád, že môžem byť súčasťou prípravy na zápas a práve moje postupy Core Lokál a Globál absolvoval aj Karol. Verím a silno mu držím palce v jeho zápase,” dodáva Kulanko.

Foto: Instagram/ tomascorekulan, karol_bomby_rysavy, archiv TK