Do konca prestupového obdobia v Anglicku, ktorého deadline sa viaže k 9. augustu 17:00, zostáva už len pár hodín. Kluby Premier League ešte zúfalo na poslednú chvíľu hľadajú posily, ktoré by mohli byť kľúčom k úspešnej sezóne.

Rovnako je na tom aj Manchester United, ktorý len márne už niekoľko týždňov hľadá stopéra. S tímom Josého Mourinha bol spájaný najmä Toby Alderweireld z Tottehamu Hotspur, ale aj Harry Maguire z Leicesteru City, Jerome Boateng z Bayernu Mníchov, Yerry Mina z Barcelony či dokonca slovenský stredný obranca Milan Škriniar z Interu.

Podľa posledných správ prestížneho a vysoko dôveryhodného portálu Sky Sports Manchester United kontaktoval Atlético Madrid v snahe získať stavebný kameň ich obrany Diega Godína. Paradoxom je, že 32-ročný kapitán uruguajskej reprezentácie má v zmluve zakotvenú výkupnú klauzulu, ktorá činí iba 20 miliónov eur.

Jedinou podstatnou informáciou v tejto chvíli je, ako sa k tomu postaví samotný Godín. Kontrakt stredného obrancu “Los Colchoneros” platí do 30. júna 2019. Na získanie Diega Godína z Atlética Madrid zostáva Josému Mourinhovi už len niekoľko hodín.

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.