Real Madrid sa trápi a vedenie “Los Blancos” chce na tento stav reagovať. Napriek tomu, že Zinedine Zidane neustále tvrdí, že je so svojim kádrom spokojný, Pérez má vraj úplne iný názor. 

Florentino Pérez je známy svojimi veľkými nákupmi hráčov. Preto bolo prekvapením, že Real Madrid v lete 2017 nepriviedol v podstate žiadne zvučné meno, snáď nám Ceballos a Hernández odpustia. Zdá sa, že aj v januári mal “Biely balet” bojkotovať prestupové obdobie, ale podľa posledných správ už Pérezovi naozaj došla trpezlivosť.

V kabíne Realu Madrid sú problémy, ktoré sa odzrkadľujú aj na forme úradujúceho majstra španielskej ligy. Real sa trápi v ofenzíve a preto boli s prestupom do Španielska spájané také mená, ako Aubameyang, Kane či Mauro Icardi. Práve posledný menovaný je podľa Péreza tou najsprávnejšou voľbou. Talianske portály dokonca informujú, že Pérez a jeho ľudia sa majú s Icardim aj osobne stretnúť.

Hoci sa 24-ročný Argentínčan viackrát v tomto ročníku nechal počuť, že chce zotrvať momentálne v Interi, Pérez ho chce podľa posledných správ predsa len presvedčiť na prestup. Sport Bible píše, že boss Realu Madrid nemá žiadny problém s aktivovaním výkupnej klauzuly v Icardiho zmluve. Tá má mať výšku 97,5 milióna libier, čo je 110 miliónov eur. Bol by kapitán milánskeho Interu pre Real Madrid tou správnou voľbou?

Zdroj|Foto: Sportbible.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D