Pandémia spôsobená šírením sa ochorenia Covid-19 zasiahla tvrdo aj svet športu. Množstvo odborníkov vidí jedine východisko, ktorým je očkovanie a s tým sa už pomaly začalo aj na Slovensku. V súvislosti s týmto dnes vyšla na povrch šokujúca správa týkajúca sa Dominiky Cibulkovej. 

V prvej  sa podľa plánu majú očkovať zdravotníci, dôchodcovia a zamestnanci ďalšej kritickej infraštruktúry. Množstvo z nich pritom musí na svoj termín čakať aj niekoľko týždňov. Tieto problémy sa však podľa informácií Denníka N netýkajú bývalej slovenskej tenisovej jednotky Dominiky Cibulkovej.

31-ročná bývalá profesionálna športovkyňa údajne dostala možnosť zaočkovať sa a to napriek tomu, že nepatrí do spomínaných rizikových skupín zdravotníkov či dôchodcov. Prípady ľudí, ktorí podľa pravidiel nemali byť prednostne očkovaní, sa údajne na Slovensku množia aj naďalej. Celá vec s údajným očkovaním Dominiky Cibulkovej je v štádiu prešetrovania. Mimochodom, Dominika Cibuľková nemá svoje stále bydlisko na Slovensku, ale v Spojených arabských emirátoch v Dubaji.

Zdroj: DenníkN | Foto: Instagram/Domicibulkova