Ohľadom dresov slovenskej hokejovej reprezentácie sa pred Majstrovstvami sveta viedla dlhá polemika. Nakoniec zvíťazila alternatíva štátneho znaku v nezmenenej podobe. Všimli ste si však počas tlačovky Craiga Ramsaya?

Keď hokejový zväz predstavil nové logo, nie všetci fanúšikovia boli nadšení. Mnohým sa to nepáčilo a v posledných dňoch sa okrem záverečnej nominácie vo veľkom riešilo aj to, v akých dresoch budú nakoniec Slováci nastupovať počas domáceho šampionátu.

Celú vec uzavrel generálny manažér našej reprezentácie Miroslav Šatan, ktorý nakoniec oznámil, že Slovensko nastúpi v dresoch so štátnym znakom na prsiach a pôvodné logo zväzu sa v zmenšenej verzii objaví na ramenách hráčov.

Rozhodnutie o dresoch prišlo počas tlačovej konferencie, na ktorej bola tiež ohlásená záverečná nominácia Slovenska na domáci svetový šampionát. Video si preto pozrelo veľa Slovákov, ale všimli ste si trénera Ramsayho? Fanúšikovia nás upozornili na malý “detail”, že hlavný tréner mal počas tejto tlačovky na sebe tričko práve s logom zväzu. Bola to náhoda?

Tlačová konferencia Slovenska pred MS 2019

Foto|Video: Facebook