Stále len 22-ročný Anthony Martial sa stal okamžite po príchode do Manchestru United jedným z dôležitých hráčov slávneho klubu. Príchodom Alexisa Sáncheza v januári 2018 sa však všetko zmenilo a začalo sa hovoriť o nespokojnosti francúzskeho útočníka.

Ten je objektom záujmu viacerých anglických celkov, no napríklad i talianskeho suveréna ostatných sezón – Juventusu. Práve prestup do Turína podľa denníku Metro schvaľuje aj samotný José Mourinho.Portugalský manažér mal podľa informácií Metra odporučiť vedeniu manchesterského giganta, aby urobili kroky vedúce práve k útočníkovmu prestupu do Juventusu, zrejme za účelom neposilnenia priamej konkurencie.

Či skutočne Anthonymu Martialovi v lete 2018 na Old Trafford odzvoní, uvidíme. Hráč jeho kvalít však podľa väčšiny fanúšikov na lavičku nepatrí. Ak by sa tak stalo, znamenalo by to zrejme zotrvanie Marcusa Rashforda i Alexisa Sáncheza.

Od roku 2015 nastúpil Francúz za Manchester United do 135 zápasov a strelil 36 gólov. Za rovnaké obdobie odohral za reprezentáciu 18 stretnutí, jediný gól strelil ešte v septembri 2016 v priateľskom zápase Taliansku.

Kto z tria Martial, Rashford, Sánchez je podľa vás najlepší?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.