Nie je to tak dávno, čo futbalový svet obletela roztržka medzi Edinsonom Cavanim a Neymarom. Dve ofenzívne superhviezdy PSG sa nezhodli v tom, kto bude zahrávať penalty. Nedávno priniesol Cavani otvorenú spoveď, v ktorej opísal svoj vzťah s Neymarom. 

Cavani pre RMC Sport priznal, že v tom čase sa mali s Neymarom pohádať. Podľa slov urguajského útočníka mal ale brazíslkemu krídelníkov povedať, že on je prvý, kto chce, aby Neymar v PSG vyhrával individuálne trofeje. Nepáčilo sa mu však, že bývalý hráč Santosu či Barcelony pri tomto snažení zabúda na kolektív.

Cavani ďalej uviedol, že on (Cavani) nie je hviezda, ale tvrdo pracujúci futbalista a je v jeho najlepšom záujme, aby svojim spoluhráčom pomáhal k prestížnym individuálnym oceneniam. Zároveň ale priznal, že neskôr si tento svoj spor vyriešili a keď sa vedenie PSG rozhodlo, že bude penalty zahrávať Neymar, rešpektoval to.

Neymar a Edinson Cavani pri zahrávaní penalty

Zdroj: Mcsport.bfmtv.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D