Tento týždeň sú na programe úvodné zápasy štvrťfinále Ligy majstrov. Najatraktívnejším súbojom má byť šláger dvoch horúcich kandidátov na titul. Do mníchovskej Allianz Areny totižto pricestuje Real Madrid!

Zápas však môže byť výrazne poznamenaný stratami na oboch stranách. Zatiaľ čo ofenzívy oboch klubov sú vo skvelej kondícií a v plnej zbroji, o defenzívach aktérov stredajšieho šlágra to rozhodne neplatí.

Domáci tréner Carlo Ancelotti nebude môcť s najväčšou pravdepodobnosťou využiť skvelého nemeckého stopéra Matsa Hummelsa. Ten nevynechal v tejto sezóne ani jeden zápas v tejto súťaži a celkovo vynechal len tri zápasy svojho tímu v celej sezóne. Do hry ho však nepustí zranený členok. No a hviezdny brankár Manuel Neuer na tom tiež nie je ružovo. Stopku mu môže vystaviť nedoliečená noha, s ktorou bol nedávno na drobnej operácii.

Hosťujúci tréner Zinedine Zidane sa taktiež nebude môcť spoľahnúť na kompletnú zostavu, veď mu budú chýbať dvaja stopéri. Raphael Varane je mimo už dlhšiu dobu a Pepe si odniesol z víkendového zápasu proti Atleticu Madrid zlomené dve rebrá.

Ako poskladajú tréneri svoje zostavy, to je otázka na nich. My sa to dozvieme až v stredu večer. Napriek tomu sa ale bude na čo tešiť, veď ofenzívy majú byť v plnej zbroji!

Foto: YouTube