Zlatan Ibrahimović neprežíva práve najšťastnejšie obdobie svojej kariéry. Švédsky útočník sa len nedávno vrátil po vážnom zranení kolena na futbalové trávniky, no jeho návrat netrval dlho. Skúsený veterán si totižto obnovil zranenie svojho kolena počas zápasu Premier League a na listine zranených si tak pobudne minimálne ďalší mesiac. 

Po dvoch sezónach sa tak jeho kariéra v Manchesteri United pravdepodobne skončí, no anglické médiá prišli s informáciou, že túto sezónu by v drese “Red Devils” nemusel ani dokončiť celú. Dôvodom má byť začiatok novej sezóny americkej MLS v marci. Los Angeles Galaxy je známe svojím záujmom o Ibrahimovića a americký klub sa ho údajne bude snažiť priviesť už pred začiatkom novej sezóny.

Sám hráč v minulosti tvrdil, že je v jeho záujme si túto súťaž zahrať. Do boja o jeho služby sa chce údajne taktiež zapojiť aj Čína, ktorá už pripravuje lukratívnu ponuku. Napriek silnej ekonomike v Číne, sa MLS predsa len zdá byť oveľa pravdepodobnejšou možnosťou pre 36-ročného útočníka. Nedá sa ale s určitosťou povedať, či bude vedenie United ochotné pustiť svojho zverenca uprostred sezóny.

Ak by však k tejto situácii nakoniec došlo, tak anglický veľkoklub si už mal údajne vyhliadnuť aj možnú náhradu. Tou by sa mal stať taliansky reprezentant Andrea Belotti, ktorý momentálne oblieka dres turínskeho FC. 24-ročný útočník patrí medzi opory svojho klubu a v Manchesteri by si tak na prípadný transfer museli pripraviť poriadny balík peňazí.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.